- Kurs online -

Wypracuj skuteczne poczucie humoru

Poznaj techniki flirtu i riposty

Zostań specem od ciekawej rozmowy

Click to play video

Stań się charyzmatycznym oraz atrakcyjnym mężczyzną

Naucz się swobodnie oraz bezstresowo rozmawiać z kobietami.


Pożegnaj problem niezręcznej ciszy. Już nigdy nie zastanawiaj się "o czym by tu powiedzieć".


Naucz się jak flirtować w sposób, który przyprawia kobiety o rumieńce.


Opanuj sztukę ciętej riposty. Skutecznie odpieraj słowne ataki.


Zostań duszą towarzystwa. Naucz się jak ciekawie opowiadać tak, by inni słuchali.


Nie stresuj się w sytuacjach towarzyskich.

WYRÓŻNIJ SIĘ

CIĘTYM ŻARTEM

UODPORNIJ SIĘ

NA KRYTYKĘ

ZOSTAŃ MISTRZEM WE FLIRTOWANIU

ZAMÓW TERAZ!

Tylko teraz

289 zł

Skuteczne flirtowanie jest prostsze niż myślisz.

Czy czujesz, że twoje rozmowy z kobietami są bardzo statyczne i opierają się na zwykłej, mało emocjonującej wymianie informacji?


Czy w Twoich rozmowach często pojawia się niezręczna cisza, a ty tak naprawdę nawet nie do końca wiesz jak rozmawiać w atrakcyjny sposób lub flirtować?


Większość ludzi uczy się bycia atrakcyjnym rozmówcą całkowicie podświadomie oraz naturalnie - poprzez interakcje z płcią przeciwną. Jeśli odczuwasz braki w umiejętnościach komunikacyjnych to zapewne po prostu w przeszłości nie nabyłeś wystarczająco dużo doświadczenia pod tym względem.


Dobra wiadomość jest taka, że swobodne prowadzenie rozmów z kobietami oraz flirtowanie tak naprawdę sprowadza się do skończonego zestawu reguł oraz zasad, które każdy (tak, każdy) człowiek może opanować.


Mało tego, świadome opanowanie tych reguł oraz zasad bardzo szybko sprawi, że twoja charyzma znacznie przewyższy umiejętności komunikacyjne osób, które nauczyły się ich podświadomie i nigdy nie zagłębiły się w ten temat. Niezależnie od tego jak bardzo nudne są obecnie twoje interakcje, gwarantuję Ci, że w ciągu najbliższych 20 dni jesteś w stanie dojść do takiego poziomu atrakcyjności, którego inni mężczyźni będą Ci zazdrościć.


I właśnie taki jest cel 20-dniowego kursu flirtu i ciętej riposty: w 20 dni szczegółowo przećwiczyć z Tobą umiejętności komunikacyjne tak, abyś bez problemu mógł prowadzić atrakcyjne, pełne flirtu rozmowy z kobietami.


Kurs jest wypełniony po brzegi praktycznymi przykładami zastosowania wszystkich reguł oraz ćwiczeniami, które pozwolą Ci je opanować w łatwy sposób.


Pod koniec kursu Twoje rozmowy nabiorą finezji i polotu. Będziesz wiedział jak stopniowo wprowadzać do rozmowy z kobietami elementy flirtu tak, aby być atrakcyjnym mężczyzną w ich oczach...


Dowiesz się w jaki sposób rozmawiać tak, aby wywoływać u kobiet pożądane przez Ciebie emocje, niezależnie od tego na jakim etapie znajomości jesteście. Twoje interakcje będą dla Ciebie zabawą, a skutecznie uwodzenie sprowadzi się do odhaczenia kilku zasad na liście.

ZAMÓW TERAZ!

Tylko teraz

289 zł

Stań się duszą towarzystwa.

Dowiedz się jak skutecznie ripostować ataki słowne.

20-dniowy kurs flirtu i ciętej riposty oczywiście nie tylko kurs komunikacji z kobietami, którymi jesteś zainteresowany. To także obszerne źródło wiedzy na temat prowadzenia piekielnie interesujących rozmów towarzyskich.


Dzięki regułom oraz ćwiczeniom zawartym w kursie nauczysz się być ciekawszym mówcą. Przyciągniesz do siebie ludzi i staniesz się bardziej pewny siebie w sytuacjach towarzyskich.


Nauczysz się jak być zabawnym. Poznasz tajniki dobrego humoru i staniesz się duszą towarzystwa - osobą, z którą każdy chce przebywać i przy której każdy dobrze się czuje.


Kurs rozwinie twoją kreatywność oraz nauczy sztuki ciętego i skutecznego odpierania potyczek słownych. Zarówno tych prowadzonych ze znajomymi dla żartów, jak i docinek ze strony mniej przyjaznych osób.


Komicy oraz standuperzy bardzo często muszą mierzyć się na scenie z docinkami ze strony pijanych osób w widowni. Rzadko kiedy przegrywają podczas takich potyczek właśnie dlatego, że dobrze znają zaawansowane zasady ciętej riposty, które umieściłem również w tym kursie.


Po 20 dniach intensywnych ćwiczeń opanujesz sztukę odpierania ataków słownych na tyle dobrze, że nie będziesz mógł się doczekać kolejnych docinek, po których rozśmieszysz wszystkich dookoła swoją odpowiedzią.

ZAMÓW TERAZ!

Tylko teraz

289 zł

Umiejętność charyzmatycznej rozmowy jest jedną z najważniejszych umiejętności w życiu...

...szczególnie jeśli jesteś mężczyzną w wieku dwudziestu kilku lat i większa część twojego życia jeszcze przed tobą.


Umiejętność bycia charyzmatycznym rozmówcą jest konieczna nie tylko w celu poznania i przyciągnięcia do siebie kobiety swoich marzeń.


Jakiekolwiek cele masz w życiu związane ze swoją karierą, podróżami, a być może nawet przyszłym biznesem - twój rozwój zawsze będzie potwornie ograniczony jeśli nie zyskasz sobie przychylności ludzi, których napotkasz na swojej drodze.


W gruncie rzeczy w życiu charyzma liczy się o wiele bardziej niż twój potencjał wewnętrzny. Pracodawcy dostrzegają osoby, które potrafią się sprzedać. Ludzie słuchają osób, które potrafią mówić, a klienci kupują produkty lub usługi od osób, które z pasją o nich opowiadają. Osoby nieśmiałe zazwyczaj pozostają w cieniu, ponieważ cały nasz świat kręci się wokół umiejętności interpersonalnych oraz rozmów.


Wyobraź sobie gdzie będziesz za 10, 20, 30 lat jeśli wszystkie kluczowe rozmowy w twoim życiu będą szły po twojej myśli. Jakie kobiety będziesz w stanie sobą zainteresować? Jaką pracę będziesz mógł zdobyć? Jakich ludzi będziesz w stanie sobie zjednać i gdzie doprowadzą Cię te znajomości?


Właśnie takiej przyszłości Ci życzę.

ZAMÓW TERAZ!

Tylko teraz

289 zł

UWAGA!

ROCZNA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeżeli materiał Ci się nie spodoba, wystarczy jeden Twój e-mail i natychmiast otrzymasz bezwarunkowy zwrot pieniędzy! Absolutne ZERO RYZYKA!


Otrzymujesz tę gwarancję nie bez powodu. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony, dlatego zamów ten materiał już teraz.

Szczegóły w regulaminie.

ZAMÓW TERAZ!

Tylko teraz

289 zł

Najczęściej zadawane pytania

Żeby uzyskać dostęp do kursy wystarczy kliknąć guzik "Zamów teraz" – zostaniesz przeniesiony na stronę z podsumowaniem, na której należy podać adres email oraz imię i nazwisko, a następnie przejść do płatności i wybrać dowolny bank lub płatność blik. Po zaksięgowaniu płatności – czyli najczęściej w ciągu kilku minut, na podany adres email zostanie wysłany link do platformy online z kursem oraz wszystkie potrzebne dane do logowania.

Jak wygląda proces zamawiania kursu?

Dostęp do kursu jest w pełni internetowy. Po dokonaniu zamówienia automatycznie dostaniesz dostęp do platformy, na której znajduje się zamówiony kurs. Masz do niego dostęp 24h na dobę.

Jak wygląda dostęp do kursu?

Gwarantujemy, że dostęp do kursu będziesz miał przez rok od daty zakupu.

Na jak długo mam dostęp do kursu?

Nie. Dostęp do kursu jest w pełni internetowy.

Czy wysyłamy coś na adres domowy?

Zdecydowanie TAK. Masz bezwarunkową gwarancję satysfakcji, więc nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać bardzo cenną wiedzę. Nie ma lepszej inwestycji niż TY sam.

Czy warto kupić ten kurs?

ZAMÓW TERAZ!

Tylko teraz

289 zł

Kim jestem?

Doradzam na tematy relacji damsko-męskich od 2008.


Pomagam naprawiać związki i odzyskiwać byłych partnerów.


Mam kanał na YT, który subskrybuje grubo ponad 100 000 osób.


Prowadziłem swój własny program w dzień dobry TVN.


Występowałem wiele razy w telewizji w radiu, na uniwersytetach itp.


Uwielbiam swoją pracę – dzięki temu, że przeprowadziłem już tak dużo konsultacji dokładnie wiem jak działają relacje damsko-męskie.

Click to play video
ZAMÓW TERAZ!

Tylko teraz

289 zł