Odkryj, jak
zbliżyć się do partnera i zbudować emocjonalną więź, która wzmocni Twój związek, zwiększy poziom satysfakcji i uchroni przed kryzysami

ODBIERZ KURS

Jak to możliwe, że tak wiele par nie czuje szczęścia będąc ze sobą, skoro kiedyś byli pewni, że są dla siebie najlepszymi partnerami?


Dlaczego aż grzmi od statystyk, w których ponad połowa małżeństw się rozwodzi?


Co sprawia, że widzimy tak dużo nieszczęśliwych związków, w których dominuje dystans, brak zaangażowania, samotność i całkowite oddalenie od siebie?

Być może Ty też zupełnie inaczej wyobrażałeś sobie przyszłość swojego związku. Możliwe, że wracasz myślami do chwil z początku relacji, gdy byliście naprawdę szczęśliwi i pewni tego, że zbudujecie silny, trwały i zdrowy związek. Może nachodzą Cię teraz wątpliwości, czy wybrałeś odpowiedniego partnera i czy to ma nadal sens.


Ale zaraz pojawiają się w Twojej głowie wspólne momenty, które dają Ci nadzieję, że znów będzie tak, jak kiedyś. Patrząc na swoje doświadczenia i związki z otoczenia może Ci się wydawać, że relacja - zamiast dawać radość i ogromną, życiową satysfakcję - daje z czasem coraz większe poczucie życia obok siebie, marazmu i bezsilności.

Czy to normalne, że z upływem czasu związek traci na jakości?

Czy każdy tak ma, że z czasem oddala się od partnera i często czuje się samotny?

Czy we wszystkich związkach znikają te pozytywne emocje, które kiedyś pojawiały się każdego dnia?

Niestety, to dopada większość związków. Ale nie wszystkie. Jednak to nie jest ruletka i to nie dzieje się przez przypadek. Związki zmierzają ku końcowi i tracą na jakości, bo w większości długo na to pracowaliśmy. To, jak dziś wygląda nasz związek, jest efektem naszych zachowań

i działań z przeszłości.

Jednym z głównych błędów, które latami popełnia większość

par, jest zaniedbanie przyjacielskiej więzi.

DLACZEGO BEZ PRZYJACIELSKIEJ WIĘZI TWÓJ ZWIĄZEK SKAZANY JEST NA PORAŻKĘ?

Zastanów się, jak wygląda prawdziwa przyjaźń. Gdy o niej myślisz, pewnie wyobrażasz sobie osobę, na której zawsze możesz polegać, masz do niej pełne zaufanie. Uwielbiacie razem spędzać czas, wiecie o sobie prawie wszystko. Pewnie myślisz o osobie, którą w pełni akceptujesz taką, jaka jest. Chcesz dla niej jak najlepiej i starasz się pomóc w każdym gorszym momencie życiowym - nawet gdy to tylko chwilowy zły humor. Macie dla siebie zawsze czas i chęci, by pogłębiać Waszą relację.


Czy przypadkiem nie tego samego oczekujesz od swojego związku?


Właśnie dlatego przyjacielska więź z partnerem jest tak ważna. To podstawa, by związek był trwały i przynosił satysfakcję. By był pozbawiony niepewności, negatywnych emocji, pretensji i wrogości. To właśnie dzięki przyjacielskiej więzi jesteście dla siebie najbliższymi osobami. Wasze rozmowy są żywe i pełne pasji. Cieszycie się i doceniacie to, że jesteście razem. Szacunek i zaufanie to niepodważalny element Waszego związku, dlatego nie martwicie się już o wspólną przyszłość.


Przyjacielska więź chroni Was przed burzliwymi kłótniami i ciężkimi kryzysami. Wasz pozytywny stosunek do siebie sprawia, że zwykła codzienność nabiera kolorów i daje Wam ogromne poczucie radości i spełnienia. Gdy tego wszystkiego brakuje, Twój związek nigdy nie da Ci takiej satysfakcji, jakby mógł.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ, BY NAPRAWIĆ SWÓJ ZWIĄZEK?

Przeprowadziłem już ponad 3000 konsultacji, w których pomagałem naprawiać związki moich klientów. Ich związki się rozpadały lub, co gorsza, trwały, nie dając kompletnie żadnej satysfakcji. W wielu przypadkach zbudowanie przyjacielskiej więzi wystarczyło, by zacząć wszystko od nowa. Jednak ta wiedza nie była dla moich klientów ani oczywista ani intuicyjna…


...i nie do końca jest to ich wina. Jesteśmy tylko ludźmi. Targają nami emocje, nad którymi ciężko zapanować. Powielamy schematy i przekonania naszych rodziców czy bliskich. Wnosimy nieświadome wzorce związkowe. Nasze ego boi się odrzucenia, przez co reagujemy na różne sytuacje w niewłaściwy sposób. Dochodzą do tego problemy dnia codziennego. Gdy nie jesteśmy tego świadomi i nie pracujemy nad relacją, to związek, zamiast być dla nas najlepszym elementem naszego życia - tylko dokłada nam cierpień.

Jesteś teraz w najlepszym miejscu, by od nowa nauczyć się dbać o swój związek, zbliżyć się do partnera i ożywić uczucia między Wami.

Kurs “Przyjaciel na całe życie” to potężna i kompletnie nieintuicyjna wiedza, której potrzebujesz, by uwolnić się od zakorzenionych schematów. To całkowita zmiana Twoich przekonań i zupełnie inne podejście do związku. To także nauka odpowiedniej komunikacji i nawyków, które w efekcie zaangażują Ciebie i Twojego partnera w budowaniu głębokiej więzi między Wami.

Odblokuj natychmiastowy dostęp do kursu i już za chwilę zdobądź wiedzę, dzięki której naprawisz swój związek i zbliżysz się do partnera.

ODBIERZ KURS

JESTEŚ ZACHWYCONY, TYLKO ZASTANAWIASZ SIĘ...

Czy wiedza w kursie mi się przyda, gdy jesteśmy mało zaangażowani w nasz związek?

To jest podstawa tego kursu. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które naturalnie i całkowicie bez nacisku zaangażują Ciebie i Twojego partnera w Waszą relację. Mówi się, że do tanga trzeba dwojga - to prawda. Ale jeśli to Ty chcesz zmienić swój związek, to do Ciebie należy pierwszy, najważniejszy krok. Jeśli widzisz, że Twój partner jest do Ciebie wrogo nastawiony, pojawiają się często kłótnie, to Twoje umiejętności wystarczą, by wrócić na właściwe tory. W kursie bardzo dokładnie to wyjaśniam.

Już tyle się staram i jak grochem

o ścianę - ciągle jest między nami źle

Jeśli czujesz, że ciągle próbujesz zbliżyć się do partnera i nie ma żadnego efektu, to bardzo możliwe, że popełniasz podstawowe błędy i złamałeś równowagę uczuć. W kursie dokładnie wyjaśniam, co zrobić w sytuacji, gdy nasz partner nie reaguje na próby odbudowania głębokiej więzi. Dowiesz się, co robić krok po kroku, by powoli zmieniać stosunek Twojego partnera do Ciebie.

Nie jestem pewny, czy chcę nadal walczyć o ten związek

To naturalne, że czujesz się zniechęcony, gdy przez długi czas Twój związek nie daje Ci żadnej satysfakcji. Są sytuacje, w których nie warto dłużej tego ciągnąć - to oczywiście Twoja decyzja. Jednak musisz wiedzieć jedną, bardzo ważną rzecz. Nawet jeśli zdecydujesz, że nie chcesz dalej walczyć o ten związek, to nie masz pewności, że z kolejnym partnerem będzie lepiej. Fakt jest taki, że nie udało Ci się zbudować trwałej relacji z osobą, którą kochałeś. Czy jesteś w 100% pewny, że Twoje zachowanie, umiejętności i podejście do związku nie miały na to wpływu? Jeśli odpowiedź brzmi: NIE, to masz teraz okazję nauczyć się budowania trwałego związku, niezależnie od partnera, z którym będziesz.

Boję się, że tylko pogorszę sytuację, gdy nagle zmienię swoje zachowanie

Nie znam osoby, która chciałaby być w związku, w którym jest mocno odczuwalny dystans, brak wsparcia i rozmów, życie obok siebie. Twój partner, gdyby mógł i wiedział jak, z pewnością zmieniłby swoje zachowanie i nastawienie, byleby naprawić ten związek. Dlatego jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej wiedzy, to zrobisz wiele dobrego dla siebie i Twojego partnera. A co więcej, zmiana Twojego zachowania na lepsze da Twojemu partnerowi całkowicie nowy wzorzec zachowań, który, nawet nieświadomie, będzie wprowadzał w życie.

Czy skupienie się na przyjacielskiej więzi nie spłyci emocji, które są typowe dla par?

Wręcz przeciwnie. Bliskość, oparcie, zaangażowanie, które zyskacie po zbudowaniu przyjacielskiej więzi, odkryje przed Wami nową gamę uczuć i emocji. To wyższy level związku. Przyjacielska więź pomoże czuć długotrwałą satysfakcję, a nie jednorazowy zastrzyk emocji. Dodatkowo, poznasz w kursie metody wyrabiania odpowiednich nawyków, które pozwolą Wam utrzymywać dobrą kondycję związku przez długie, długie lata.

A jeśli wdrożę wiedzę w kursie i nie zauważę efektów?

Musisz mieć świadomość, że nie zawsze i nie wszystko zależy od Ciebie - istnieją związki, które nie mają szans na przetrwanie, bo wpływają na to czynniki zewnętrzne. Nie znam Twojej dokładnej sytuacji, dlatego daję Ci możliwość zwrotu. Jeśli uznasz, że jesteś w takiej sytuacji lub kurs z jakiegoś powodu nie spełnił Twoich oczekiwań, wystarczy wysłać jeden mail i bez żadnych pytań zwrócimy całą zainwestowaną kwotę. Zatem nic nie tracisz, a masz okazję odbudować swój związek i zyskać bardzo potrzebną wiedzę.

JAKĄ WIEDZĘ ZDOBĘDZIESZ W KURSIE?

Trzy składniki miłości


Dlaczego przyjaźń w związku jest bardzo ważna?


Budowanie map miłości Gottmana na trzech poziomach


Jak stworzyć sobie okazje do budowania wzajemnej więzi?


Jak zbudować nawyki, które pomogą stworzyć głęboką więź?


Stwórz system, który zastąpi Twoją silną wolę - czyli jak wprowadzać nawyki w związku


Jak maksymalnie skupiać się na czasie tylko we dwoje


Jak być inicjatorem zmian, nawet gdy nie ma zainteresowania ze strony partnera


Otwartość na partnera - teoria zaproszeń


Jak nauczyć się aktywnie słuchać?


Powszechne reakcje, które niszczą więź


Partner Cię nie słucha? Poznaj skuteczne metody


My kontra reszta świata, czyli co musisz wiedzieć o mechanizmach w związkach


Co zrobić, gdy w Waszym związku pojawiają się kłamstwa


Kiedy lepiej jest nie budować przyjacielskiej więzi?


Jak wprowadzać zmiany i budować głęboką więź, kiedy między Wami jest naprawdę źle?


Wykorzystaj psychologię behawioralną


Czas jako klucz do szczęśliwej relacji


Sekretna metoda, która momentalnie zbliża do siebie partnerów

KUP KURS

Kurs “Przyjaciel na całe życie” to kilka godzin nagrań wideo + audiobook. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu, by logować się na specjalną platformę i korzystać z nagrań bez żadnych ograniczeń.

CO ZYSKASZ, JEŚLI WPROWADZISZ W ŻYCIE WIEDZĘ

Z KURSU?

Spokój, bo nie będziesz więcej martwił się

o przyszłość swojego związku

Satysfakcję, bo każdego dnia będziesz dla swojego ukochanego coraz lepszym partnerem

Lepszą jakość życia, bo Twoja satysfakcja ze związku odbija się na innych dziedzinach Twojego życia

Umiejętności, które są kluczowe, by dbać nie tylko o związek, ale również

o każdą inną relację

Życiowe spełnienie,

bo zauważysz, jak dużo radości i siły daje zdrowy

i stabilny związek

WYBIERZ OPCJE CENOWE I ODBIERZ DOSTĘP DO KURSU:

  • Natychmiastowy, nieograniczony dostęp do kursu
  • Jednorazowa płatność 297zł
  • Opcje płatności: dowolne płatności internetowe
  • Gwarancja satysfakcji: zwrot pełnej ceny do rokupo zakupie
  • Dożywotni dostęp do kursu

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

oszczędzasz 20%

  • 20 min. konsultacji z ekspertem w ciągu 48h
  • Natychmiastowy, nieograniczony dostęp do kursu
  • Jednorazowa płatność 476 zł
  • Gwarancja satysfakcji: zwrot całej kwoty w przypadku niezadowolenia (zgłaszane podczas konsultacji)

zamiast 596 zł

Strategia działania dostosowana do Twojej sytuacji

PAKIET: KURS + KONSULTACJA

KUP TERAZ!
KUP TERAZ!

297 zł

476 zł

Roczna gwarancja satysfakcji

Jeżeli materiał Ci się nie spodoba, wystarczy jeden Twój e-mail i natychmiast otrzymasz bezwarunkowy zwrot pieniędzy! Absolutne ZERO RYZYKA!

Otrzymujesz tę gwarancję nie bez powodu. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony, dlatego zamów ten materiał już teraz.


Szczegóły w regulaminie.

ODBIERZ KURS

Robert Marchel

Doradza w dziedzinie relacji damsko-męskich od 2008 roku. Specjalizuje się w konsultacjach dotyczących naprawiania związku i odzyskiwania byłego partnera. Wielokrotnie występował w radiu i telewizji (TVN, TVP) i na uniwersytetach w Polsce i na świecie. Prowadzi badania naukowe dotyczące związków.

ODBIERZ KURS