- Kurs online -

Daj mi 30 dni, a sprawię, że staniesz się pewną siebie osobą i przejmiesz kontrolę nad swoimi emocjami

Click to play video

Zostań Panem swoich emocji.

Osiągnij wewnętrzny spokój.

Jeśli masz problemy z samooceną

Poznasz metody zwiększania wiary we własne możliwości, a twoje myśli przestaną cię ograniczać.


Jeśli odczuwasz w swoim życiu dużo negatywnych emocji oraz stresu

Nauczysz się jak w przeciągu kilkunastu sekund uspokoić umysł i zamienić negatywne emocje na pozytywne - niezależnie od tego w jak trudnej sytuacji się znajdziesz.


Jeśli masz problemy w związku lub nie potrafisz poradzić sobie z rozstaniem

Odzyskasz harmonię wewnętrzną, zbudujesz od nowa wysokie poczucie własnej wartości oraz poprawisz swoją atrakcyjność. Nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci stworzyć zdrowy związek.


Jeśli chcesz otworzyć się na poznawanie nowych osób i poprawić relacje towarzyskie

Pozbędziesz się lęku przed rozpoczęciem interakcji. Nauczysz się charyzmy, która sprawi, że ludzie sami będą chcieli Cię poznać.


Jeśli chcesz poprawić swoją atrakcyjność i skuteczniej uwodzić płeć przeciwną

Staniesz się bardziej charyzmatyczną osobą, zażegnasz poczucie dyskomfortu związane z zawieraniem nowych znajomości

ZAMÓW TERAZ

Tylko teraz

297 zł

Czego się dowiesz?

KURS ŚWIADOMOŚCI I GŁĘBOKIEJ PEWNOŚCI SIEBIE

JAK PRZESTAĆ SIĘ

MARTWIĆ I STRESOWAĆ

JAK KONTROLOWAĆ SWOJE EMOCJE W KRYTYCZNYCH SYTUACJACH

JAK NIE UZALEŻNIAĆ SWOJEGO SZCZĘŚCIA

I SAMOPOCZUCIA OD

INNYCH LUDZI

JAK UODPORNIĆ SIĘ NA KRYTYKĘ I ZŁOŚLIWOŚĆ ZE STRONY INNYCH LUDZI

Tylko teraz

297 zł

Głębokiej pewności siebie można się nauczyć.

Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, masz problem z nawiązywaniem kontaktów z nieznajomymi lub masz niską samoocenę - najprawdopodobniej nie było tak zawsze.


Nieśmiałość, oraz niska samoocena jest wyuczona, a nie wrodzona. Czy kojarzysz małe dzieci, które nie boją się patrzeć nieznajomym w oczy, nie wstydzą się rozpłakać na środku centrum handlowego czy zacząć bawić się z obcymi rówieśnikami? One po prostu jeszcze nie zostały nauczone nieśmiałości.


Psychologia XXI wieku zgadza się co do faktu, że nikt nie rodzi się z brakiem pewności siebie. Twoja nieśmiałość, niska samoocena lub wątpliwości na temat własnych możliwości wzięły się z wychowania, codziennych doświadczeń lub traumatycznych przeżyć (takich jak np. rozstanie z partnerem, utrata ukochanej osoby lub zwolnienie z wymarzonej pracy).


Takie doświadczenia stopniowo lub gwałtownie zmieniły narrację w twojej głowie i doprowadziły Cię do momentu, w którym nie radzisz sobie z negatywnymi emocjami i chciałbyś być bardziej pewny siebie.


Dobra wiadomość jest taka, że tak samo jak życie nauczyło Cię negatywnych przekonań, możesz nauczyć się także tych pozytywnych.


30-dniowy kurs pewności siebie to opracowany przeze mnie proces, który pozwoli Ci na zmianę wewnętrznych przekonań. Nauczy Cię jak zachować bezstresową postawę i być pewnym siebie w każdej sytuacji.Ten kurs uczy wewnętrznych strategii zdobywania pewności siebie na podstawie pracy z własnymi uczuciami. Większość Twojej pracy będzie odbywała się w dzienniku zgodnie z głęboko przemyślanym systemem, który stopniowo będzie zmieniał Twoje przekonania na temat własnej osoby.


Na kursie poznasz sposoby redukcji stresu i komfortowego radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Dzięki temu będziesz czuł się pewnie w dowolnej sytuacji.

ZAMÓW TERAZ

Tylko teraz

297 zł

Pewność siebie to najlepszy afrodyzjak i podstawa udanego związku

Jeśli zależy Ci na powodzeniu w sprawach sercowych - pewność siebie jest jedną z najważniejszych umiejętności, jakie musisz opanować.


Zdrowy związek jest niemożliwy bez wystarczającego poziomu pewności siebie u obojga partnerów. Jedynie w przypadku, w którym każde z partnerów ma wysoką samoocenę i zna swoją wartość, relacja będzie piękną przygodą, bez codziennych kłótni i niekończącej się listy obaw.


Bez pewności siebie, już samo znalezienie drugiej połówki może okazać się bardzo trudne, a dla niektórych osób wręcz niemożliwe. To pewność siebie i wysoka samoocena czyni nas atrakcyjnymi partnerami i budzi większe zainteresowanie u płci przeciwnej.


Po 30-dniowym kursie pewności siebie będziesz czuł się pewnie podczas poznawania nowych osób - zarówno potencjalnych partnerek lub partnerów, jak i znajomych.


Będziesz znał swoją wartość i naturalnie przyciągniesz do siebie osoby o wysokim poczuciu własnej wartości. Osoby, z którymi będziesz mógł stworzyć prawdziwie głęboką relację opartą na solidnych fundamentach.

ZAMÓW TERAZ

Tylko teraz

297 zł

Jak zbudowany jest kurs?

30-dniowy kurs pewności siebie został stworzony w taki sposób, aby nie był jedynie suchą dawką wiedzy, lecz wprowadził w twoim życiu zauważalne zmiany.


Dlatego u podstaw tego kursu leżą szczegółowo przemyślane ćwiczenia, które w 30 dni wprowadzą głębokie przemiany w Twoich przekonaniach.


Możesz się czuć bezpiecznie. Ćwiczenia są piekielnie skuteczne, ale najczęściej odbywają się na kartce papieru i nie wymagają od Ciebie wychodzenia poza swoją strefę komfortu.


Oprócz ćwiczeń, kurs to także seria wykładów na temat różnych metod budowania pewności siebie, z którymi będziesz pracował w codziennych sytuacjach.


Po 30 dniach będziesz potrafił utrzymać bezstresową postawę w obliczu wyzwań, jakie postawi przed Tobą życie. Będziesz też potrafił pracować ze swoją pewnością siebie, tak aby w kolejnych tygodniach pogłębiać ją jeszcze bardziej.

ZAMÓW TERAZ

Tylko teraz

297 zł

Zobacz opinie uczestników

Click to play video

Co dokładnie otrzymasz?

Jak wygląda dostęp do kursu?

Jak przestać się martwić i stresować


Jak kontrolować swoje emocje w krytycznych sytuacjach


Jak nie uzależniać swojego szczęścia i samopoczucia od innych


Jak uodpornić się na krytykę i złośliwość ze strony innych ludzi


Jak cieszyć się samotnością - kiedy nie ma wokół Ciebie przyjaciół albo partnera


Powiem Ci, co blokuje Cię przed byciem pewnym siebie i pomogę to usunąć

Kiedy klikniesz "Zamów teraz" i wykonasz przelew, w ciągu kilku minut otrzymasz pierwszego maila z dostępem do nagrania


Nie wysyłamy do Ciebie żadnych płyt. To jest kurs online


Od tej pory codziennie przez 30 dni, będziesz otrzymywał maile z dostępem do kursu


Dostęp do kursu nie jest ograniczony czasowo. Możesz wracać do wszystkich zadań i materiałów tak długo jak chcesz


Większość ćwiczeń będzie wymagała od Ciebie poświęcenia od 5 do 20 minut w ciągu dnia. Są jednak też dłuższe zadania, które trzeba będzie zaplanować w czasie

ZAMÓW TERAZ

Tylko teraz

297 zł

Moja osobista, bezwarunkowa gwarancja satysfakcji

Jeżeli materiał Ci się nie spodoba, wystarczy jeden Twój e-mail i natychmiast otrzymasz bezwarunkowy zwrot pieniędzy!
Absolutne ZERO RYZYKA!

Otrzymujesz tę gwarancję nie bez powodu. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony, dlatego zamów ten materiał już teraz.

Kim jestem?

Robert Marchel

Doradza w dziedzinie relacji damsko-męskich od 2008 roku. Specjalizuje się w konsultacjach dotyczących naprawiania związku i odzyskiwania byłego partnera.


Wielokrotnie występował w radiu i telewizji (TVN, TVP) i na uniwersytetach w Polsce i na świecie.


Prowadzi badania naukowe dotyczące związków.

Tylko teraz

297 zł

ZAMÓW TERAZ