POKONAJ KRYZYS
W ZWIĄZKU

ODBIERZ KURS

czyli jak ożywić i odbudować związek, będąc w krytycznej sytuacji

W Twoim związku nie dzieje się najlepiej i boisz się, że rozstanie to tylko kwestia czasu?


Od dawna nie jest już tak, jak kiedyś - a w zasadzie każdego dnia jest tylko gorzej?


I chociaż bardzo chciałbyś to naprawić, to jest tak źle, że już niemal straciłeś całą nadzieję?


Jeśli relacja z partnerem wisi na włosku, jest między Wami ogromny dystans, mnóstwo kłótni, być może pojawiła się osoba trzecia, to Wasz związek dopadł kryzys.

Może to brzmieć dla Ciebie poważnie, dlatego koniecznie musisz coś wiedzieć…

Kryzys nie oznacza końca relacji. Oczywiście może, ale nie musi. Mało tego - jeśli dobrze go przepracujesz, będzie tylko kolejnym etapem na Waszej wspólnej drodze. Odpowiednie przejście przez kryzys umocni Twoją relację. Jednak całkowicie rozumiem, że teraz może być ciężko Ci w to uwierzyć.


Świadomość, że Twój związek jest w kryzysie, może powodować wiele lęku, stresu i zniechęcenia. Sam też na pewno widzisz, że w Twoim związku dzieje się bardzo źle. Może się wydawać, że to już naprawdę koniec. Jednak ‘kryzys’ to nie synonim słowa ‘rozstanie’. Tak samo jak choroba nie oznacza od razu śmierci. Kryzys to etap, który dopada wiele związków. Tak jak w przypadku nawet najcięższej choroby, przejście przez to jest możliwe, jeśli wiemy, co jest nie tak i co dokładnie z tym zrobić.

Muszę Cię uspokoić. To, że Twój związek jest w kryzysie nie jest tak ważne jak to, co do niego doprowadziło.

Powody znalezienia się w takiej sytuacji, wbrew pozorom, są bardzo powszechne i bardzo powtarzalne. Skąd to wiem? Od 2008 na indywidualnych konsultacjach pomogłem już tysiącom osób wyjść

z kryzysu i stworzyć na nowo szczęśliwą relację.


Moje kilkunastoletnie doświadczenie w kryzysach pokazało mi, że najczęściej kryzys to efekt wielu regularnych zaniedbań. To niezaspokojone potrzeby, których się nie widziało lub o których się nie mówiło. To niepoprawna komunikacja, która zamiast łagodzić konflikt - tylko budowała wrogość i żal. To narastające oczekiwania, które bardzo szybko przekształcają się w pretensje, dystans i wymagania. To brak umiejętności wybaczania sobie i partnerowi oraz nieumiejętne radzenie sobie z emocjami.

Jak sam pewnie zauważyłeś - kryzys to nie jest zły los, karma czy przypadek.

Źródłem kryzysu jest duża ilość popełnianych błędów, a te wynikają z braku wiedzy i umiejętności. Nie wiń za to siebie. Ani swojego partnera. Gdyby chociaż jedno z Was miało wiedzę, którą mają osoby budujące szczęśliwe związki, kryzys nie byłby dla Was tak wielkim zagrożeniem, jak jest obecnie. Jednak wiedza ta nie jest niestety powszechna - nie przekazują jej w szkołach, nie dostajemy jej w genach, z reguły nie posiada też jej nasze bliskie otoczenie, na którym moglibyśmy się wzorować.


Za chwilę zaczniesz poznawać całą potężną wiedzę, która nie tylko uratuje Twój związek przed zbliżającym się rozstaniem, ale przede wszystkim odbuduje i umocni Twoją relację.

Możesz myśleć, że od kryzysu do szczęśliwej relacji bardzo długa droga.

Może się tak wydawać osobom, które pierwszy raz są w takiej sytuacji lub kiedyś nie poradziły sobie z wyjściem z kryzysu i ich związek zakończył się przez to rozstaniem. Jednak moje doświadczenie w pracy z klientami pokazuje, że odpowiednio przepracowany kryzys w większości przypadków prowadzi do zbudowania zupełnie nowej, szczęśliwej relacji, która jest odporna na podobne sytuacje w przyszłości.

Jak to się dzieje? Gdy poznajesz przyczyny kryzysu

w swoim związku i sposoby, by je całkowicie wyeliminować, nagle wiesz co zmienić w swoim zachowaniu, a w konsekwencji wpływasz także na zachowanie swojego partnera. Wasza wrogość znika,

a na jej miejsce pojawia się przyjaźń i zrozumienie.


Dzięki zrozumieniu tego, co się dzieje, znikają żądania

w kierunku drugiej strony, jest za to dużo przestrzeni na docenienie i cieszenie się związkiem. Zamiast emocjonalnych kłótni jest spokojna rozmowa

o potrzebach i wspólne szukanie rozwiązania. Pozytywne emocje i mocna więź zastępuje wcześniejszy dystans, zobojętnienie i chęć rozstania.

Jeśli odpowiednio przepracujesz kryzys w swoim związku, to zbudujesz go całkowicie od nowa, z zupełnie innymi fundamentami.


Jednak musisz wiedzieć, że nie jest to łatwe, a efekty nie przychodzą na pstryknięcie palcami. Wyjście z kryzysu to proces i wymaga czasu. Tak samo jak nie nauczyłeś się jazdy na rowerze w kilka godzin, tak samo nie wyjdziesz z kryzysu w jeden dzień.

ODBIERZ KURS

Czego potrzebujesz, aby pokonać kryzys w związku?

Eksperckiej wiedzy popartej doświadczeniem w pokonywaniu kryzysów

Czasu

i cierpliwości

Otwartości na zmiany i wzięcia pełnej odpowiedzialności

Bardzo ciężko wyjść z kryzysu nie mając odpowiedniej wiedzy. Z reguły nie znamy mechanizmów, jakie działają w związkach. Do tego mamy w sobie dużo emocji, co generuje błędne zachowania i zwiększa prawdopodobieństwo, że związek ostatecznie się rozpadnie. To całkowicie naturalne, że korzystamy z wiedzy ekspertów - gdy chorujemy, idziemy do lekarza, bo przecież sami niewiele sobie pomożemy. Podobnie jest w temacie związków.

Kryzys w Twoim związku nie pojawił się z dnia na dzień w wyniku pojedynczego błędu. Kryzys to efekt wielu nieodpowiednich zachowań, które kumulowały się w czasie. By to naprawić, potrzebujesz uzbroić się w cierpliwość. Z reguły sytuacja po wdrożeniu moich strategii zmienia się na lepsze już w przeciągu kilku tygodni. Ten czas i tak przeminie, więc do Ciebie należy decyzja, czy wykorzystasz go na odbudowę swojej relacji.

By odbudować relację, musisz wiele zmienić w sobie i w swoim związku. Musisz zdobyć nową wiedzę i przeanalizować dokładnie swój związek. Musisz pożegnać się ze starymi przekonaniami i zmienić swojego zachowanie - nawet jeśli to Twój partner ma więcej za uszami. Pamiętaj, że to również Twój związek i Ty też ponosisz odpowiedzialność za jego kondycję. I to jest bardzo dobra wiadomość dla Ciebie - bo naprawa związku jest w Twoich rękach.

Może wydawać Ci się, że:

Twój partner jest tak zdystansowany, że już nic nie można zrobić

Zastanówmy się przez chwilę… Czy gdyby teraz Twój partner wszedł w związek z inną osobą, byłby tak samo zdystansowany, jak w stosunku do Ciebie? Czy jego relacja wyglądałaby dokładnie tak samo źle? Zapewne nie. Dlatego Twoim zadaniem jest na nowo ożywić w nim uczucia i zaangażowanie w związek, tak jak to było jeszcze przed kryzysem.

Tylko Ty się starasz o ten związek

To częsta sytuacja. Najprawdopodobniej złamałeś równowagę zaangażowania między Wami i wpadłeś w błędne koło. Twój partner jest już zmęczony tym, że chcesz rozmawiać o Wasze relacji i to naprawić - musisz zrobić coś innego. W tym kursie skupiam się bardzo mocno właśnie na takiej sytuacji.

Nie masz już siły starać się o ten związek i to partner powinien to wszystko naprawiać

Całkowicie rozumiem zniechęcenie, bo nie jest to łatwa i przyjemna sytuacja. Może też czujesz pewną niesprawiedliwość, bo masz wrażenie, że Twój partner dołożył więcej oliwy do ognia niż Ty. Jednak Twój partner jest w tym razem z Tobą. On dokładnie tak samo jak Ty nie potrafi sobie z tym poradzić. Gdyby wiedział jak odbudować ten związek albo jak nie doprowadzić do kryzysowej sytuacji, na pewno by to zrobił. Tak się złożyło, że to Ty masz teraz okazję zdobyć wiedzę, jak odbudować ten związek dla Waszego wspólnego dobra. Wykorzystaj to dla Waszego związku.

Twój partner może odejść w każdej chwili, bo pojawił się ktoś jeszcze

To nie jest łatwa sytuacja i stworzyłem do niej odrębną strategię. Bardzo dużo podobnych związków udało się uratować, jednak wymaga to szczególnego podejścia z Twojej strony. A przede wszystkim zrozumienia, że romans czy zainteresowanie inną osobą, to często efekt kryzysu w związku, a nie jego przyczyna. Gdy jesteśmy w szczęśliwej relacji, z reguły nie mamy potrzeby zaangażowania się w relację z kimś innym. Gdy pojawia się ktoś trzeci, mamy w sobie dużo zazdrości i tracimy poczucie bezpieczeństwa, co powoduje w nas zachowania, które jeszcze bardziej popychają partnera w kierunku innej osoby. Wtedy rozstanie jest tylko kwestią czasu. Dlatego musisz wiedzieć krok po kroku, co zrobić, aby znów być dla partnera najważniejszą osobą, z którą sam z własnej woli chce być.

To jakieś taktyki manipulacyjne, a to szczera rozmowa powinna być sposobem na rozwiązywanie problemów

Niektóre sposoby na odbudowanie atrakcyjności czy wzbudzanie zaangażowania mogą być przez niektórych odbierane jako manipulacja - nie ukrywam tego. Jednak chciałbym, byś przyjrzał się temu głębiej. Takie strategie czy sztuczki można porównać do antybiotyku. Gdybyś brał go na co dzień, kiedy jesteś zdrowy, to zrobiłbyś sobie dużą krzywdę i fatalnie by się to odbiło na Twoim zdrowiu. Ale kiedy jesteś chory, to antybiotyk wręcz może Ci uratować życie. Podobnie jest w Twoim związku. W zdrowej szczęśliwej relacji nie musisz wdrażać żadnych strategii - często wystarczy porozmawiać z partnerem. Jednak w kryzysie, kiedy partner jest już tak wrogi, że nie chce Cię słuchać, musisz zrobić coś więcej niż tylko zwykła rozmowa - której zresztą na pewno już próbowałeś.


Masz przed sobą najlepsze narzędzie do naprawy Twojej relacji - mój kurs. Jeśli nic nie zrobisz, będzie tylko gorzej.

Nawet jeśli uda ci się złagodzić kryzys i rozpocząć z niego bez rozwiązania, to przez brak wsparcia, kryzys wkrótce powróci i na jeszcze większą siłą.

Poznaj całą strategię pokonywania kryzysów w związku:

Wstęp


Jak działają uczucia


Dlaczego związki się rozpadają?


Dobrze zdiagnozuj swoją sytuację.


Co zrobić, kiedy złamałeś równowagę zaangażowania na swoją niekorzyść


Co zrobić, jeśli to partner cały czas za mocno się o Ciebie stara?


Co zrobić, jeśli to Ty starałeś się mniej, a teraz partner się wycofał?


Popraw wszystko co możesz, żeby wyeliminować przeszkody logiczne


Co zrobić, jeśli jest trzecia osoba?


Co zrobić, kiedy romans nie jest zbyt poważny, albo dopiero go podejrzewasz, ale nie masz pewności.


Co zrobić, kiedy partner nie chce seksu?


Co zrobić, kiedy partner jest pogardliwy i wrogi?


Co zrobić, kiedy partner ma ciche dni?

Czego dowiesz się w kursie:

To nie jest kurs dla par, tylko kurs dla pojedynczej osoby, a partner nawet nie powinien go widzieć, dopóki sam go nie przerobisz i nie uznasz, że warto mu to pokazać.

ODBIERZ KURS

Kurs pokaże Ci krok po kroku, jak wyjść z kryzysu.

Szczególnie, gdy:

Twój partner jest zdystansowany i wyraźnie widzisz, że nie kocha Cię tak, jak kiedyś

Ciągle starasz się o ten związek, ale masz wrażenie, że jesteś jedyną osobą, której zależy

Czujesz, że popełniacie

w swoim związku wiele błędów, ale nie umiesz ich zdiagnozować

Między Wami pojawiają się kłótnie, które za każdym razem powodują jeszcze więcej wrogości

Między Wami ciągle pojawiają się nowe problemy i powody do pretensji

Zachowanie Twojego partnera powoduje, że coraz mniej Ci na nim zależy

Podejrzewasz romans lub partner już jest mocno zaangażowany w inną relację

Rzadko kiedy jest dobrze, już prawie nie zachowujecie się jak para

WYBIERZ OPCJE CENOWE I ODBIERZ DOSTĘP DO KURSU:

  • Natychmiastowy, nieograniczony dostęp do kursu
  • Jednorazowa płatność 970zł
  • Opcje płatności: dowolne płatności internetowe
  • Gwarancja satysfakcji: zwrot pełnej ceny do rokupo zakupie
  • Dożywotni dostęp do kursu

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

oszczędzasz 20%

  • 20 min. konsultacji z ekspertem w ciągu 48h
  • Natychmiastowy, nieograniczony dostęp do kursu
  • Jednorazowa płatność 1015 zł
  • Gwarancja satysfakcji: zwrot całej kwoty w przypadku niezadowolenia (zgłaszane podczas konsultacji)

zamiast 1269 zł

Strategia działania dostosowana do Twojej sytuacji

PAKIET: KURS + KONSULTACJA

KUP TERAZ!
KUP TERAZ!

970 zł

1015 zł

Roczna gwarancja satysfakcji

Jeżeli materiał Ci się nie spodoba, wystarczy jeden Twój e-mail i natychmiast otrzymasz bezwarunkowy zwrot pieniędzy! Absolutne ZERO RYZYKA!


Otrzymujesz tę gwarancję nie bez powodu. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony, dlatego zamów ten materiał już teraz.


Szczegóły w regulaminie.

ODBIERZ KURS

Robert Marchel

Doradza w dziedzinie relacji damsko-męskich od 2008 roku. Specjalizuje się w konsultacjach dotyczących naprawiania związku i odzyskiwania byłego partnera. Wielokrotnie występował w radiu i telewizji (TVN, TVP) i na uniwersytetach w Polsce i na świecie. Prowadzi badania naukowe dotyczące związków.

ODBIERZ KURS