Nasze efekty mówią same za siebie!

Oto przykładowe 20 opinii o naszym programie

Mój związek jest teraz całkowicie inny, niż kiedyś! Stałem się zupełnie inną wersją siebie - i to działa! Aktualnie mamy super kontakt, planujemy sobie wakacje. Bez udziału w Programie zajęłoby mi to dużo dłużej, a nawet mogłoby się to wcale nie udać. W programie wszystko jest wytłumaczone - jak działać, na co zwracać uwagę. To po prostu zmiana na wielu płaszczyznach.

Opinia #1

Przed: 3 lata razem. Wystąpiła zdrada, przez co eks partnerka była wycofana.

Po: Dzięki Programowi uczestnik odzyskał były związek. Pojawiło się dużo więcej naturalnego kontaktu między partnerami. Planują wspólnie przyszłość, budując nową relację na wzajemnym zaufaniu oraz szacunku do siebie.

Udało mi się odzyskać nie tylko eks - która jest teraz moją towarzyszką życia - ale też rodzinę, bo mamy dziecko. Wróciliśmy do siebie według nowego rozdania. To, co było złe - jest ewidentnie przepracowane po obydwóch stronach, to widać!

Opinia #2

Przed: 18 lat razem, rodzice 6-latka. Pojawiła się osoba trzecia, wycofanie po stronie eks-partnerki oraz nierówny podział obowiązków w życiu oraz wyprowadzka.

Po: Ponownie zaczęli spędzać razem czas na swoich wspólnych pasjach. Eks-partnerka wprowadziła się do domu z powrotem. Wspólne działania doprowadziły do poprawy komunikacji i atmosfery w ich relacji.

Udało mi się odzyskać partnerkę po praktycznie dwóch miesiącach od przystąpienia do Programu. Teraz jest super, nawet dużo lepiej, niż przed rozstaniem.

Opinia #3

Przed: Ponad 9 lat razem, dwoje dzieci. Relacja zaczęła się psuć od kilku lat. Eks czuła, że ma na sobie zbyt wiele obowiązków. W momencie dołączenia do programu zona wyprowadziła się i poprosiła o przerwę, powiedziała również, że chciałaby rozwodu.

Po: Żona nie zdecydowała się na wniesienie pozwu rozwodowego. Przeznaczają więcej czasu na wspólne wyjazdy i czas tylko we dwoje. Mieszkają razem i jest dużo lepsza atmosfera oraz komunikacja.

Jest między nami dużo lepiej, szczególnie jeśli chodzi o kontakt i jego zainteresowanie. Do tego sukcesu przyczyniła się przede wszystkim wiedza z kursów związkowych oraz konsultacje indywidualne z psychologiem. Ludzie w programie są ogromnie wspierający, to przyjaźnie na całe życie.

Opinia #4

Przed: 1,5 roku razem. Występował bardzo duży problem z zazdrością oraz epizody depresyjne. Różnica charakterów powodowała wiele niedomówień i poczucie braku sensu relacji.

Po: Komunikacja jest na dużo lepszym poziomie, dzięki czemu rozwiązywanie bieżących problemów przychodzi z łatwością. Relacja jest budowana na nowo i świadomie, z wzajemnym zrozumieniem.

W tej chwili mieszkamy razem i jest dużo lepiej. Jeżeli bym podjął tę walkę bez waszego wsparcia to na pewno bym przegrał. W emocjach bym podjął takie decyzje, że do tej pory bym tego żałował. Już kiedyś byłem w takiej sytuacji i dlatego tym razem od razu się do Was zgłosiłem.

Opinia #5

Przed: 6 lat razem. Wspólne dzieci. Mieli regularny kontakt po rozstaniu ze względu na dzieci. Przed rozstaniem było dużo kłótni, brak odpowiedniej komunikacji, zbyt duże skupienie na pracy, ciche dni.

Po: Zamieszkali razem z powrotem, dużo rozmawiają i spędzają razem czas. Partnerka jest zadowolona ze zmian, jakie zaszły u klienta, a klient cały czas trzyma strategię i pilnuje równowagi zaangażowania.

Przed zerwaniem myślałem, że mamy bardzo dobrą relację, ale to co mamy teraz, to jest naprawdę WOW. Ogromna, ogromna zmiana. Teraz dopiero mogę powiedzieć, że jesteśmy normalnym, udanym związkiem. Postawiłem wszystko na jedną kartę, robiłem wszystko tak, jak było powiedziane w Programie, także warto zaufać

Opinia #6

Przed: 7 lat razem. Brak dzieci. Partnerka nie chciała utrzymywać żadnego kontaktu po rozstaniu. Przed rozstaniem niechęć partnerki do wspólnego zamieszkania, dużo kłótni, ogromne oddalenie emocjonalne. Pojawiła się osoba trzecia u partnerki.

Po: Jest dużo czułości i zaangażowania ze strony partnerki. Stworzyli głęboką więź między sobą i planują wspólne zamieszkanie.

Nasze relacje przed Programem były mocno burzliwe, jako partnerzy się nie rozumieliśmy. Byliśmy w stosunku do siebie mocno agresywni słownie. Teraz, po 4,5 msc od rozpoczęcia Programu nasza relacja wygląda sto razy lepiej, tak jakbyśmy byli na nowo zakochani.

Opinia #7

Przed: 11 lat razem. Wspólne dzieci. Po rozstaniu mieli ze sobą regularny kontakt. Przed rozstaniem było dużo kłótni i agresja słowna, kłótnie trwały po kilka dni.

Po: Umieją rozwiązywać konflikty, słuchają swoich potrzeb. Jest między nimi dużo czułości i są na nowo parą.

Przed przystąpieniem do Programu partnerka w ogóle nie chciała się ze mną spotykać, wszystko szło beznadziejnie. Pojawiła się osoba trzecia i to było nie do przeskoczenia. Dzięki waszemu programowi układa się teraz rewelacyjnie, a ja stałem się bardzo atrakcyjny, przeszedłem prawdziwą metamorfozę.

Opinia #8

Przed: 10 lat związku. Wspólne dziecko. Partnerka była niedostępna, nie chciała nawet rozmawiać. Po rozstaniu pojawiła się osoba trzecia.

Po: Spędzają razem czas i jest dużo lepiej niż przed rozstaniem. Klient jest pewny, że niedługo znowu ze sobą zamieszkają.

Ten Program to jest strzał w 10. Jest najbardziej kompletny i miarodajny w stosunku ceny do jakości. Możemy zrobić naprawdę ogromny postęp, ale do tego potrzeba czasu, cierpliwości i samozaparcia

Opinia #9

Przed: 6,5 roku związku. Brak dzieci. Kontakt po rozstaniu był chłodny, po wyprowadzce zanikł. Przed rozstaniem dużo pracowali, nie mieli dla siebie czasu, nie mówili o swoich uczuciach, było dużo wrogości. Głównym powodem rozstania było skupienie kliencie na sobie i to, że eks nie widziała w kliencie wsparcia.

Po: Jest bardzo dobrze, spotykają się regularnie, wróciła namiętność, wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.

Jestem pewny na 100%, że gdyby nie Program, wątpię żebym miał jakąkolwiek szansę na odbudowanie tego, co zepsułem w związku. Wsparcie psychologów, którzy opiekują się nami jest niesamowite. W Programie uczymy się zupełnie nowego traktowania bliskiej nam osoby.

Opinia #10

Przed: 10 lat razem. Małżeństwo. Brak dzieci. Nie widywali się, mieli czasem kontakt telefoniczny. Przed rozstaniem były poważne problemy z komunikacją, monotonia, załamana równowaga uczuć.

Po: Klient widzi duży progres. Ma z żoną bardzo dobry kontakt, spotykają się regularnie, mają ciepłą relację. Klient nauczył się panować nad emocjami i stał się spokojniejszy, bardziej świadomy.

Podczas rozstania partner powiedział że nie chce ze mną nigdy mieć kontaktu. W ostatnim czasie do siebie wróciliśmy, usłyszałam, że mnie kocha. Ta wiedza i strategia działa.

Opinia #11

Przed: 5 lat związku. Partnerzy nie mieli okazji się nigdzie widzieć. Przed rozstaniem była bardzo duża wrogość i niechęć partnera do klientki - nie chciał jej znać. Powodem była zdrada.

Po: Kontakt z czasem się zwiększał, na początku tylko z klientki inicjatywy. Klientka trzymała się wszystkich zasad, więc pojawiła się powoli inicjatywa z jego strony. Wrogość zniknęła, zaczęły pojawiać się miłe spotkania. Partnerzy do siebie wrócili i zaczęli planować przyszłość.

Wróciliśmy do siebie i obydwoje jesteśmy z tego zadowoleni. W Programie byliśmy w stanie spowodować, żeby partnerka bardziej chciała tego związku. Gdyby nie Program byłoby niemożliwe, żebym sam sobie poradził z tym rozstaniem.

Opinia #12

Przed: 3 lata w związku. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Eks była bardzo religijną osobą, nie miała pełnego rozwodu z byłym mężem, kochała swojego aktualnego partnera, ale źle się czuła będąc z nim w związku. Wiara była tak silna, że nie chciała, ale się z nim rozstała.

Po: Eks zaczęła bardzo się angażować. Problemy, które były wcześniej - zniknęły. Zaczęli się spotykać, rozmawiać. Zachowywali się tak, jakby znowu byli w związku. Eks sama prosiła o deklarację klienta, czy chce z nią znowu być.

Przed Programem było ciężko, pojawiła się osoba trzecia i to było ciężkie do ugryzienia, ale się udało. Związek wygląda teraz dużo lepiej niż przed przystąpieniem do Programu.

Opinia #13

Przed: 10 lat razem. Małżeństwo, 2 dzieci. Przed rozstaniem była duża impulsywność i wybuchowość klienta, bardzo częste kłótnie. Żona bała się rozmawiać z klientem i mieć inne zdanie niż on. Wyprowadziła się i zadeklarowała, że na pewno nigdy nie wróci.

Po: Wrócili do siebie, jest dużo lepiej niż było. Klient nauczył się odpowiedniej komunikacji, w efekcie jest między nimi szczerość, otwartość na rozmowę. Klient zadbał również o dawanie przestrzeni żonie. Problem osoby trzeciej stał się nieaktualny.

Nasza relacja jest teraz bardzo dobra. Tworzymy na nowo rodzinę, choć jeszcze nie mieszkamy razem, ale i tak dużo częściej się spotykamy niż gdy byliśmy małżeństwem. Przeszedłem metamorfozę na każdym szczeblu. Ta wiedza potrafi odmienić człowieka.

Opinia #14

Przed: 16-letnie małżeństwo. W trakcie postępowania rozwodowego. Wspólne dzieci. Kontakt sporadyczny. Przed rozstaniem relacja była toksyczna, klient nie poświęcał żonie czasu. Kłótnie, nadużywanie alkoholu, nadmiar pracy i zanik kontaktu fizycznego.

Po: Obecnie relacja jest bardzo dobra, tworzą na nowo rodzinę, jest dużo więcej rozmów, spokoju. Klient poświęca czas rodzinie, odstawił alkohol, przeszedł ogromną, wewnętrzną przemianę, co spowodowało odbudowanie zaufania.

Warto wziąć udział w Programie, bo strategia jest przemyślana i prowadzi do sukcesu. Trzeba być bardzo konsekwentnym, ale dzięki temu można odzyskać związek w krótkim czasie - mimo beznadziejnej sytuacji. Dzięki programowi nie tylko odzyskałam męża, ale nigdy nie było między nami tak dobrze jak jest teraz.

Opinia #15

Przed: Po wielu latach małżeństwa partner definitywnie stwierdził, że chce rozwodu. Zapewniał partnerkę, że sytuacja się nie zmieni.

Po: Pierwsze efekty pojawiły się już w pierwszych tygodniach Programu. Prawidłowe wdrażanie wszystkich zasad poskutkowało powrotem byłego partnera.

Nie warto się wahać, bo Program jest naprawdę godny polecenia. Rozpoczynamy go nic nie tracąc - a możemy wiele zyskać. Z moim aktualnym doświadczeniem, nie zastanawiałbym się nad udziałem ani chwili.

Opinia #16

Przed: Przez brak umiejętności związkowych i dużą wrogość między partnerami relacja się rozpadła. Po rozstaniu eks zablokowała uczestnika w mediach społecznościowych i nie mieli żadnego kontaktu.

Po: W trakcie trwania Programu, eks częściej inicjowała kontakt i spotkania. Aktualnie wrogość zniknęła całkowicie. Partnerzy wrócili do siebie po 2 miesiącach.

Warto wziąć udział w Programie, bo strategia jest przemyślana i prowadzi do sukcesu. Trzeba być bardzo konsekwentnym, ale dzięki temu można odzyskać związek w krótkim czasie - mimo beznadziejnej sytuacji. Dzięki programowi nie tylko odzyskałam męża, ale nigdy nie było między nami tak dobrze jak jest teraz.

Opinia #17

Przed: Po wielu latach małżeństwa partner definitywnie stwierdził, że chce rozwodu. Zapewniał partnerkę, że sytuacja się nie zmieni.

Po: Pierwsze efekty pojawiły się już w pierwszych tygodniach Programu. Prawidłowe wdrażanie wszystkich zasad poskutkowało powrotem byłego partnera.

Nie warto się wahać, bo Program jest naprawdę godny polecenia. Rozpoczynamy go nic nie tracąc - a możemy wiele zyskać. Z moim aktualnym doświadczeniem, nie zastanawiałbym się nad udziałem ani chwili.

Opinia #18

Przed: Przez brak umiejętności związkowych i dużą wrogość między partnerami relacja się rozpadła. Po rozstaniu eks zablokowała uczestnika w mediach społecznościowych i nie mieli żadnego kontaktu.

Po: W trakcie trwania Programu, eks częściej inicjowała kontakt i spotkania. Aktualnie wrogość zniknęła całkowicie. Partnerzy wrócili do siebie po 2 miesiącach.

Wszystko co było w Programie było dla mnie nowością, była to jedna z najlepszych wiedzy do jakich mogłem mieć dostęp, mimo że czytam wiele książek. Dla mnie to był jeden z lepszych czasów, mimo tego że wyszedł ze złych okoliczności.

Opinia #19

Przed: 10 lat razem. 3 dzieci. Widywali się regularnie. Był bardzo duży problem z kłótniami i wzajemnym obwinianiem. W złości pojawiały się mocniejsze reakcje. Częste konflikty dot. finansów i kontaktów z rodziną. , Partnerka przed Programem wyprowadziła się.

Po: Jeszcze nie wrócili do siebie, ale są na dobrej drodze. Jest bliskość, czułość i dużo rozmów. Zaczęli wszystko od nowa. Klient nie wybucha złością, potrafi załagodzić sytuację. Klient dokonał diametralnej zmiany w sobie i w swoim podejściu do związku.

Jest dużo lepiej niż było kiedykolwiek. Mieszkamy razem, wychowujemy dzieci. Dzięki Programowi możemy stworzyć tak jakby bufor, który doładuje związek i może zmienić też tę drugą osobę.

Opinia #20

Przed: 10 lat razem. 2 dzieci. Regularny kontakt. Przed rozstaniem klient nie potrafił okazywać uczuć i emocji, wycofywał się. Partnerka miała pretensje o zaniedbywanie przez lata i poświęcanie więcej czasu na pracę niż jej. Po kolejnej kłótni partnerka stwierdziła, że jest nieszczęśliwa i chce się rozstać.

Po: Wrócili do siebie, wspólnie wychowują dzieci, klient dużo więcej się angażuje. Nie kłócą się praktycznie wcale, umieją już podchodzić do konfliktów, nie wypominają sobie błędów.

Spotkania z psychologiem posłużyły mi w szczególności. Gdybym miał dostęp do samych kursów - na pewno wszystko zajęłoby mi dużo dłużej i być może nie byłoby do końca poprawne. Słuchanie innych uczestników również mi wiele dało. Wyciągnąłem z tego wnioski i uniknąłem wielu błędów.

Opinia #22

Przed: Duży kryzys, partnerka nie chciała podejmować próby rozmowy z uczestnikiem ani jakiegokolwiek kontaktu - całkowita izolacja.

Po: Program zakończony sukcesem - partnerzy wrócili do siebie.

Chcesz walczyć o swój związek?

Skorzystaj z naszej pomocy!