Co dostajesz wchodząc do naszego programu "Odzyskaj Ex w 90 dni"?

600 minut konsultacji telefonicznych z naszym Expertem Psychologiem do wykorzystania na życzenie w ciągu 6 miesięcy od dołączenia do programu.

3 miesięczny Program Głębokiej Osobistej Metamorfozy. Cykl co tygodniowych nagrań i ćwiczeń z sugestiami zmian do pracy nad sobą.

Obszerny Kurs Online na temat Strategii Odzyskiwania Związku po Rozstaniu (kilkanaście godzin nagrań i przykładów w różnych sytuacjach)

Grupowe warsztaty Komunikacji Bez Przemocy, prowadzone co tydzień na żywo przez naszego certyfikowanego w tej metodzie Eksperta.

Grupowe warsztaty Doskonalenia Siebie na żywo (asertywność, stawianie granic, pewność siebie - co tydzień inny temat).

Cotygodniowe sesje treningu autogennego (pomaga opanować silne emocje)

Programy treningowe (w postaci kursów online - teoria + plan ćwiczeń), które podniosą Twoje najważniejsze umiejętności związkowe:

Programy treningowe (w postaci kursów online - teoria + plan ćwiczeń), które podniosą Twoją szeroko rozumianą atrakcyjność.

Gwarancja satysfakcji. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie z programu i dostać zwrot w zależności od tego ile dni byłeś w programie. Przykładowo, jeśli zrezygnujesz po 3 dniach - dostaniesz 97% zwrotu, po 7 dniach 86% zwrotu. Dokładne warunki tutaj.

Ile kosztuje program?

Cena programu to kilka tysięcy złotych (dokładny koszt podczas podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

  • Możliwość rozbicia na 10 rat 0%.

  • Możliwość rozbicia nawet na 50 rat z niskim oprocentowaniem.

Możliwe zniżki i zwroty (kumulują się):

  • zniżka za płatność jednorazową

  • zniżka za rezygnację z gwarancji satysfakcji (tak jak przy rezerwacji hoteli - rezygnujesz z prawa do anulowania, to masz taniej)

  • 500zł zwrotu za nagranie anonimowej opinii głosowej po tym jak odzyskasz Ex.

  • 1500zł zwrotu za nagranie opinii wideo po tym jak odzyskasz Ex, ze zgodą na udostępnienie wizerunku do promocji naszego programu.

Zainteresowany udziałem w programie? Musimy jeszcze sprawdzić, czy Twoja sytuacja kwalifikuje Cię do skorzystania z naszej pomocy.
Kliknij poniżej, żeby umówić się na pierwszą bezpłatną rozmowę:

Aplikuj do programu